Dobrý deň , pozdravujem Pri predaji mojej nehnuteľnosti mi bola odporučená realitná kancelária EMIREAL. Tu som sa skutočne stretla s ochotou a profesionalitou p. Marečka, ktorý úprimne poradí a pomôže aj vtedy, keď už to nie je náplňou jeho práce. Dôkladne zdokumentuje nehnuteľnosť, s využitím znalostí profesionálneho fotografa s cieľom predať ju za najvýhodnejšiu cenu. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že je schopný nájsť riešenie aj v náročných problémových situáciách, napr. vzniknutých okolo dedičstva. Dokáže s jasným cieľom a pritom s úctou ku klientovi spoľahlivo pomôcť! Odvádza skutočne špičkovú prácu. Vrelo odporúčam. Do ďalšej práce mu želám pevné zdravie.
Ďakujem za vašu prácu pri predaji bytu. Bol som s vašou profesionálnou pracou spokojný a odporučil by som vaše služby aj všetkým mojim priateľom a známym.
Dobrý deň pan Mareček, Ja osobne som bol s vami veľmi spokojný. Nedá sa vám niečo vytknuť. Snáď len toľko, že keď si niekto vybavuje hypo sam tak by ste mu tam mali dat dlhšiu dobu na vybavenie ak ide o rezervačku (viete ako to trvalo mne (im). Páčilo sa mi, že všetko viete vybaviť a aj viete poradiť, neodbiť. Určite sa na vás budem obracať aj v budúcnosti pri ďalších kúpach, predajoch. Určite vás budem doporučovať všetkým . ešte raz vam dakujem
Na spolupráci s p. Marečkom si najviac ceníme profesionálny prístup, ochotu robiť maximum preto, aby bol klient spokojný a často krát aj mimo svojich povinnosti. Je vždy schopný nájsť rýchle a nove riešenia. V prípade dohody je vždy presný a spoľahlivý. Odporúčam spoluprácu ďalším ľudom a takisto verím, ze naša spolupráca bude pokračovať ďalej.
Považujem pána Marečka a jeho spoločnosť za jednu z najserióznejších maklérov na Slovensku. Jeho služby sú kvalitné a jeho prístup ku zákazníkom je na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam jeho služby! Vždy som bola naozaj spokojná.

Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov