Pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Hlboké

Ahojte, som realitný maklér a ponúkam Vám slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Hlboké. Pozemok má rozlohu 741 m2 a všetky siete sú pri hranici pozemku. Ak hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, prečítajte si môj článok a dozviete sa viac o tejto ponuke.

Poloha a charakteristika pozemku

Pozemok sa nachádza v obci Hlboké, ktorá sa nachádza v okrese Nitra. Obec je obľúbená pre svoju pokojnú atmosféru a krásnu prírodu. Pozemok je slnečný a rovinatý, čo umožňuje ľahkú výstavbu rodinného domu. Jeho rozloha je 741 m2, čo je dostatočne veľká plocha pre komfortné bývanie. Na pozemku sa nachádza už hotový prístupový chodník a všetky siete sú pri hranici pozemku (elektrina, voda, plyn, kanalizácia).

Miestne predpisy a legislatíva

Pre výstavbu rodinného domu na tomto pozemku platia miestne predpisy a legislatíva Slovenskej republiky. Pred začatím výstavby je potrebné získať stavebné povolenie od príslušného stavebného úradu. Pri výstavbe je potrebné dodržiavať všetky platné normy a predpisy, aby bol dom bezpečný a funkčný. Ak máte záujem o bližšie informácie, odporúčam Vám kontaktovať miestny stavebný úrad alebo mňa ako realitného makléra.

Záver

Ak hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Hlboké je skvelou voľbou. Slnečná poloha, rovinatý terén a dostupnosť všetkých sietí robia z tohto pozemku výbornú investíciu. Odporúčam Vám prejsť sa na miesto a presvedčiť sa o jeho kvalitách na vlastné oči. Ak sa so mnou chcete o niečom poradiť, kontaktujte ma prostredníctvom kontaktov na mojej webovej stránke.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie