Referencie

Dobrý deň pán Mareček! Myslím, že sme včera urobili aj posledný krok predaja bytu. Tak mi prichodí poďakovať za vašu profesionálnu prácu! V budúcnosti si dovolím obrátiť sa na vás o vašu pomoc. Ešte raz ďakujem. S pozdravom Michal M.
Michal M.
Potreboval som pomoc s prenájmom a pán Mareček mi pomohol nájsť viacero záujemcov, z ktorých som si mohol vybrať.
Martin Holkovič | Prenajímateľ, Byt - Senica
Pán Mareček mi pomohol kúpiť nehnuteľnosť od problémovej rodiny. Nakoniec to všetko dobre dopadlo.
Martin Holkovič | Kupujúci, Byt - Senica
Dakujem velmi pekne za vyborne sluzby. Bola som velmi spokojna
Michaela | Predávajúci, Dom - Myjava
Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať pánovi Marečkovi ,že nám predal pozemok to čo sa nam nedarilo pomaly rok a pol pán Mareček nám predal behom chvíle. Veľmi šikovný a skúsený makler maximálna spokojnosť a určite doporučujem aj ďalej ??
Maria Vaculová | Predávajúci, Pozemok - Jablonica
Pán Mareček mi predával 2 nehnuteľnosti a utvrdil ma v názore, že je prototypom seriózneho, profesionálneho a promptného predajcu :-) s maximálnou spokojnosťou ho môžem odporučiť.
Miroslava Glozneková | Predávajúci, Byt - Trenčín
Vážený pane Mareček, touto cestou bych Vám chtěla, jménem svých rodičů, upřimně poděkovat za absolutně profesionální přístup při prodeji jejich rodinného domu. Rodiče ocenili Vaši přehlednou komunikaci a vstřícnost. Za rodiče Ina Hais, Brno
Ina Hais | Predávajúci, Dom - Senica
Ďakujem za profesionálnu spoluprácu makléra, rýchlu, ústretovú komunikáciu a za rady, ktoré nám poskytol počas predaja.
Eva Podmajerská | Predávajúci, Dom - Vaďovce
P. Marečkovi sa chcem poďakovať za ústretovosť a profesionálny prístup. Určite jeho služby odporúčam.
Šimon | Kupujúci, Byt - Trenčín
Všetko bolo Ok a korektné. Nemali sme problém s ničím. Ivan Láska
Ivan Láska | Kupujúci, Dom - Prievaly
Spolupráca s pánom Marečkom? Jednoducho povedané správny človek na správnom mieste z našej strany 100%. Bez ďalšieho komentára. Ďakujeme za spoluprácu
Alena a Róbert Páleník | Predávajúci, Dom - Senica
Chcem sa maklerovi podakovat za ustretovost a snahu vsetko vyriesit
Alena | Kupujúci, Dom - Senica
P. Mareček pri predaji našej nehnuteľnosti vychádzal v ústrety všetkým našim požiadavkám a vždy dodržal slovo. Naše skúsenosti potvrdzujú, že Emireal je seriózna a spoľahlivá realitná kancelária, ktorú môžeme odporúčať aj ďalším klientom. V. Marková
Markova | Predávajúci, Dom - Prievaly
Realitného makléra pána Marečka mi doporučila známa, ale už pred tým som počula na jeho adresu len samú chválu. Už po prvom stretnutí som mu dôverovala a predaj nášho bytu nechala výlučne v jeho rukách. Veľmi pekne ďakujeme za prezentáciu, profesionálny prístup a trpezlivosť , ktorú s nami mal. Vrelo odporúčame.
Monika, Senica
Dobrý deň , pozdravujem Pri predaji mojej nehnuteľnosti mi bola odporučená realitná kancelária EMIREAL. Tu som sa skutočne stretla s ochotou a profesionalitou p. Marečka, ktorý úprimne poradí a pomôže aj vtedy, keď už to nie je náplňou jeho práce. Dôkladne zdokumentuje nehnuteľnosť, s využitím znalostí profesionálneho fotografa s cieľom predať ju za najvýhodnejšiu cenu. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že je schopný nájsť riešenie aj v náročných problémových situáciách, napr. vzniknutých okolo dedičstva. Dokáže s jasným cieľom a pritom s úctou ku klientovi spoľahlivo pomôcť! Odvádza skutočne špičkovú prácu. Vrelo odporúčam. Do ďalšej práce mu želám pevné zdravie.
MUDr. Zuzana Krč-Turbová
Ďakujem za vašu prácu pri predaji bytu. Bol som s vašou profesionálnou pracou spokojný a odporučil by som vaše služby aj všetkým mojim priateľom a známym.
Michal Milata, Poriadie
Dobrý deň pan Mareček, Ja osobne som bol s vami veľmi spokojný. Nedá sa vám niečo vytknuť. Snáď len toľko, že keď si niekto vybavuje hypo sam tak by ste mu tam mali dat dlhšiu dobu na vybavenie ak ide o rezervačku (viete ako to trvalo mne (im). Páčilo sa mi, že všetko viete vybaviť a aj viete poradiť, neodbiť. Určite sa na vás budem obracať aj v budúcnosti pri ďalších kúpach, predajoch. Určite vás budem doporučovať všetkým . ešte raz vam dakujem
Ivan Kačeriak, Brezová pod Bradlom
Na spolupráci s p. Marečkom si najviac ceníme profesionálny prístup, ochotu robiť maximum preto, aby bol klient spokojný a často krát aj mimo svojich povinnosti. Je vždy schopný nájsť rýchle a nove riešenia. V prípade dohody je vždy presný a spoľahlivý. Odporúčam spoluprácu ďalším ľudom a takisto verím, ze naša spolupráca bude pokračovať ďalej.
Ing. Radovan Lapka, Myjava
Považujem pána Marečka a jeho spoločnosť za jednu z najserióznejších maklérov na Slovensku. Jeho služby sú kvalitné a jeho prístup ku zákazníkom je na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam jeho služby! Vždy som bola naozaj spokojná.
Alena Adámeková, Štokholm

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie